نرخ بلیت قطارهای نوروزی افزایش ندارد

ایسنا/گیلان مدیرکل راه آهن شمال ۲ گفت: در سال جاری با افزایش هزینه‌ها، قیمت بلیت‌های قطار با در نظر گرفتن اصل مشتری مداری و رقابت با سایر مدهای حمل‌ونقلی مقداری افزایش یافت لیکن در نوروز امسال همان نرخ مد نظر است و افزایشی نخواهیم داشت.


غلامحسین ولدی امروز، ۱۷ بهمن ماه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری اسفند ماه، درباره نحوه پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی اول تا ۲۲ اسفند (مسیرهای رفت تا تاریخ ۲۲ اسفند ماه و مسیرهای برگشت تا تاریخ ۲۳ اسفند ماه )، افزود: فروش اینترنتی بلیت قطارهای از طریق سکوهای مجاز از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۱۷ بهمن آغاز شده است.


مدیرکل راه آهن شمال ۲ درباره پیش فروش حضوری بلیت‌های این بازه زمانی، گفت: از ساعت ۱۳ امروز از طریق مراکز مجاز فروش حضوری و از میان بلیت‌های باقی مانده انجام می‌شود.


ولدی، دلایل فروش بلیت به صورت غیرحضوری را پاسخ به تقاضاهای متعدد مردم برای افزایش فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری، رفاه مردم و تسهیل خرید بلیت و پرهیز از ایجاد صف در مراکز فروش حضوری بیان کرد و افزود: در روش جدید، که برای اولین بار به صورت آزمایشی برای پیش فروش اسفند ماه اجرا می‌شود، ابتدا کل ظرفیت بلیت قطارها در پیش فروش اینترنتی عرضه و فروش حضوری نیز چهار ساعت پس از شروع فروش اینترنتی و از میان بلیت‌های باقی مانده آغاز می‌شود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم بورس خرید نهال کجاست؟ نکات خرید نهال چیست؟
بیشتر بخوانیم راهنمای خرید نهال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *